Home Zvářata pro film

Exotická zvířata pro film, přednášková činnost pro školy, kulturní a firemní akce

Exotická zvířata pro film, přednášková činnost pro školy, kulturní a firemní akceAnimal actors, animal for movie


O nás

Nabízíme Vám pro účely filmování, různých kulturních a propagačních akcí, reklamy,... medvědy, lva a tygra. Zabýváme se především přípravou a výcvikem šelem, ale jsme v podstatě schopni zajistit a připravit jakékoliv zvíře.
Naše filmové zvířecí hvězdy účinkovaly do dnešní doby téměř po celém světě. Natáčeli jsme v Rakousku, SRN, Francii, Jugoslávii, Brazílii, na Slovensku a v České republice. Mimo jiné jste mohli naše zvířata vidět ve filmech Dva lidi v ZOO, v rakouském televizním seriálu, v mnoha reklamních spotech a také v různých televizních pořadech, novinách a tisku.
Výcvik a přípravu provádíme samozřejmě formou odměn. Snažíme se, aby zvířata byla stoprocentně připravena. Při filmování preferujeme bezpe
čnost a potřeby zvířat. Příkladem může být filmování v Jugoslávii s režisérem Emirem Kosturicou, kde byly velmi náročné scény s medvědy, které dopadly k oboustranné spokojenosti.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás
kontaktovat. V případě, že byste pro naplnění Vašich představ potřebovali jiné zvíře, můžeme Vám alespoň pomoci radou, neboť za dlouhá léta, co se výcviku šelem věnujeme, máme mnoho kontaktů a známých se všemi možnými zvířaty.

 

 

Webmaster: Lenka Erbenová © TORNADO ERBEN